MAGAZIONER

KASTA METAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine evidenta stocurilor; elibereaza materiale; inregistreaza intrari si iesiri; vinde in magazin substante chimice pentru intretinerea piscinelor; mentine legatura cu coordonatorul de vanzari.
Sarcini si Responsabilitati
¿Mentine evidenta stocurilor la zi si participa la efectuarea inventarului
¿Elibereaza materiale din magazie conform fisei
¿Preda clientilor marfa din depozit
¿Inregistreaza intrarile si iesirile materialelor de constructie cumparate
¿Inregistreaza intrarile si iesirile materialelor din import
¿Vanzarea de substante chimice din magazin
¿Preda saptamanal coordonatorului de vanzari stadiul stocurilor
¿Anunta coordonatorul de vanzari cand s-a atins stocul minim (in aceasi zi)
¿Manipuleaza si aranjeaza marfurile in depozit

CERINTE

¿Studii medii, de preferat in domeniul tehnic
¿Experienta in gestionarea bunurilor
¿Abilitati de organizare si lucru in echipa
¿Persoana responsabila si corecta
¿Robustete si sanatate buna
¿Cunostinte medii operare PC (MS Office)

Oferim solutii pentru amenajarea curtii si a interioarelor.Realizam proiecte complexe pentru amplasarea piscinei,saunei sau spa-ului in spatii interioare si exterioare.Pentru decorarea gradinilor oferim fantani arteziene clasice sau cu figurine din bronz, iazuri, cascade, umbrele si umbrare, precum si mobilier de cea mai buna calitate.Furnizam produse in domeniul alimentarilor cu apa:potabilizare,transport,optimizarea consumului si epurarea apelor uzate.