Magazioner

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului de Compartiment

Responsabilitati:
- Preia materialele/echipamentele ce ajung in magazie
- Realizeaza bonurile de consum
- Mentine evidenta stocurilor materialelor
- Se asigura de depozitarea in conditii de siguranta a acestora
- Raporteaza sefului ierarhic superior situatia comenzilor; respectiv a materialelor/echipamentelor pe care le are in grija

CERINTE

Liceul - profil electric
Cel putin 2 (doi) ani pe o pozitie de Magazioner
Persoana organizata, meticuloasa, cu atentie la detalii si spirit organizatoric; rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale