Magaziner Piese de Schimb Camioane Renault

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este locat in Mogosoaia. Societatea asigura transportul salariatilor.

Obiectivul postului este manipularea pieselor de schimb. Magazinerul Piese de Schimb Camioane Renault are ca responsabilitati:

- Receptia fizica a pieselor de schimb;
- Incarcarea si descarcarea pieselor de schimb;
- Mentinerea stocului de piese in concordanta cu realitatea;
- Livrarea pieselor de schimb conform documentelor;
- Aranjarea si sortarea pieselor in magazie;
- Participarea la realizarea inventarului periodic.

CERINTE

Experienta in domeniul pieselor de schimb sau pe un post similar - constituie avantaj
Cunostinte tehnice
Cunostinte operare PC
Permis de conducere categoria B

Calitati:
*organizat
*cinstit si loial
*robustete si sanatate buna
*capacitate si disponibilitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariul atractiv.
Oportunitati de evolutie in cariera.

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Pneuri Michelin, Continental si Goodyear
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 500 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in servciul clientilor sai.