Magaziner Piese de Schimb Auto

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazinerul Piese de Schimb Auto are ca si responsabilitati:

- Receptia fizica (incarcarea si descarcarea) pieselor de schimb;
- Identificarea codurilor de piese si mentinerea stocului in concordanta cu realitatea;
- Livrarea pieselor de schimb catre clientii interni (service) si catre cei externi (diverse persoane fizice sau juridice);
- Participarea la realizarea inventarului periodic.

CERINTE

- organizare
- responsabilitate si loialitate
- studii medii
- robustete
- experienta in domeniu constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Cadru de lucru dinamic si profesionist
Oportunitate de evolutie in cariera
Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
Pachet salarial atractiv

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Pneuri Michelin, Continental si Goodyear
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 450 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.