Magaziner

BERGERAT MONNOYEUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:

Gestioneaza stocul de piese de schimb si uleiuri:
- Descarca si receptioneaza marfa
- Face intrarile in stoc si urmareste iesirile din stoc
- Livreaza piese de schimb si uleiuri catre clienti, tehnicieni si puncte de lucru
- Realizeaza inventarul
- Gestioneaza magazia de scule/ dispozitive/ verificatoare
- Mentine stocul in ordine si asigura curatenia in magazia de piese

CERINTE

- Studii medii (minim bacalaureat);
- Permis de conducere, categoria B.

Constituie avantaje:
- Autorizatia ISCIR de motostivuitorist;
- Cunostintele tehnice generale;
- Cunostintele in domeniul sistemelor de operare PC (World, Excel);
- Cunostintele de limba engleza sau franceza.

Profil personal
Responsabilitate; seriozitate; spirit de echipa
Buna capacitate organizatorica

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, corespunzator responsabilitatilor postului;
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu international si competitional, intr-o companie de prestigiu, aflata in plina dezvoltare.

Postul este localizat la sediul nostru din Mogosoaia, jud. Ilfov

Candida¿ii interesati pot sa transmita un curriculum vitae, pana la data de 22.07.2007 inclusiv, mentionand pozitia pentru care aplica, si la:
E-mail : jobs@b-m.ro
Fax: 021 202 76 01

Adresa companiei: SC Bergerat Monnoyeur SRL, Mogosoaia, str. Morii 5, jud. Ilfov, tel : 021 202 76 00

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Suntem BERGERAT MONNOYEUR Romania, societate cu capital francez creata in 1991, cu sediul in Mogosoaia - Ilfov, parte a grupului centenar Monnoyeur.
Avem onoarea de a fi unic distribuitor CATERPILLAR in Romania.
Comercializam si oferim servicii post-vanzare pentru: utilaje constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri; echipamente mine si cariere; compresoare.
Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Pitesti si Craiova.