MACELARI (Franta)

S.C. Tehnic Job Consult S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de selectie si plasare forta de munca organizeaza urgent preselectie pentru postul de macelar (transatori,sacrificatori,abatoare porci si vita) in Franta.

CERINTE

-plecari urgente
-costuri minime la plecare
-cazare asigurata de angajator
-salariu foarte atractiv
-bonusuri

Pentru mai multe detali ne puteti contacta la:
Adresa - Str Vasile Conta Nr.19 Et.1 Ap.8
Tel/Fax: 021/3173578
Mobil: 0728984463, 0728984467, 0728984465
E-mail - sctehnicjobconsultsrl@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

-bonusuri

Tel/Fax ; 021/3173578
Mobil ; 0728984463, 0728984467, 0728984465

Societate acreditata pentru selectia si plasarea fortei de munca pentru angajatori de top din tara si din strainatate.