MACELARI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
MACELARI (TRANSATORI)
Responsabilitati
Participa la descarcarea si receptia marfii urmand indicatiile Sefului de Raion;
Executa operatiunile de transare si prelucrare a carnii pentru realizarea sortimentatiei de produse din carne;
Respecta conceptele, retele si procedurile de fabricatie si comerciale;
Aprovizioneaza in permanenta rafturile cu marfa;
Respecta modul de receptie, depozitare si prezentare a marfurilor;
Actioneaza pentru prevenirea si eliminarea pierderilor, furturilor, detriorarilor de produse;
Participa la inventarierile Raionului;
Participa la instructajele si reuniunile de formare profesionala organizate de catre societate;
Participa la salubrizarea si igienizarea zilnica a spatiilor de productie si depozitare;
Cerinte
Liceu, de preferat cu experienta profesionala de aprox. 12 luni in domeniul comercial si atestat profesional de macelar;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;