LUCRATORI IN DEPOZIT

Elgeka-Ferfelis Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

ELGEKA-FERFELIS ROMANIA, companie multinationala din domeniul FMGG, angajeaza de urgenta lucratori in depozit cu urmatoarele atributii:

- incarca si descarca marfa in depozit
- pregateste comenzile pentru magazine

Activitatea se va desfasura la sediul din sectorul 3, la intrarea pe Autostrada Soarelui.

CERINTE

disponibilitate pentru lucrul in doua ture (6-14:30 si 14-22:30)
rezistenta la efort fizic
cunostinte lucru cu scanerul
atitudine pozitiva, capabil sa lucreze atat individual cat si in echipa

BENEFICII OFERITE

salariu fix + tichete de masa (15 lei/tichet)
plata orelor suplimentare cu spor de 100%
reduceri la produsele comercializate de companie
stabilitatea postului pe termen lung

Compania Elgeka-Ferfelis Romania este o companie multinationala ce activeaza de peste 10 ani in domeniul FMCG, avand in prezent 12 filiale in Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cele mai importante marci distribuite se numara Finetti, Reckit-Benckiser, Chipita, Chupa-Chups.