Lucratori Depozit - Militari

S.C. ELMEC ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Descarca si verifica marfa sosita in depozit

- Pregateste marfa pentru expediere si o incarca
- Manipuleaza marfa in depozit manual si mecanizat (cu ajutorul lizei/stivuitorului)
- Participa la inventarierea marfurilor din gestiune

Salariul: 750 Ron/in mana/luna
Bonuri de masa
20% reducere produse
Echipament de lucru
Program: Luni-Vineri, 8:00 - 16:30 (1/2 ora pauza de masa)
Asiguram transport gratuit la si de la depozitul din Militari.

CERINTE

Studii medii
- Abilitate de a lucra in echipa, seriozitate
- Spirit de observatie dezvoltat
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Experienta in lucrul cu stivuitorul constituie un avantaj

S.C. Elmec Romania S.R.L. este Distribuitorul Oficial in Romania al celebrelor branduri sport NIKE si Converse, al brandurilor fashion Calvin Klein, Camper, Miss Sixty, Harley-Davidson, Marlboro Classics, Pepe Jeans, Energie, Replay si al brandului de bijuterii si accesorii Folli Follie.

Elmec Romania se afla pe piata din anul 1999 ca membra a grupului elen Elmec Sport, iar din 2007 a holding-ului international Folli Follie, renumit prin lantul sau de magazine de bijuterii, ceasuri si accesorii de inalta clasa.

Dezvoltandu-se constant, Echipa noastra se afla in cautare de profesionisti. Alatura-te noua si trimite CV-ul tau, insotit de o Scrisoare de Recomandare, la:

S.C. Elmec Romania S.R.L.
Departamentul Resurse Umane
Sos. Progresului nr. 130-144, sector 5, Bucuresti
E-mail: recruitment@elmecromania.ro
Fax: +4021 / 411.70.87