Lucratori comerciali - Magazinele BILLA Drumul Taberei si Titan

BILLA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aprovizionare in permanenta cu produse a raionului de care este responsabil
- Prezentare marfa la raft intr-un mod atractiv
- Oferire de detalii despre produse clientilor
- Pastrarea curateniei in zona de lucru
- Etichetarea corecta a produselor conform regulii din Supermarket

CERINTE

• Studii medii finalizate sau nefinalizate, dar cu diploma de lucrator comercial;
• Experienta in comert reprezinta un avantaj;
• Atitudine orientata catre client si foarte bune abilitati de comunicare;
• Disponibilitate la program de lucru in ture;
• Flexibilitate si disponibilitate la efort fizic;

Cv-uri se pot depune direct si la magazinele BILLA din Drumul Taberei, str. Brasov 23A sau TITAN, str. Postavarului nr 24-52.
Numai candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati pentru interviu.

Billa Romania este companie a Grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro.

BILLA Romania, dupa 12 ani de activitate pe piata romaneasca are 61 de magazine si peste 3000 de angajati.

Politica BILLA urmareste sa satisfaca toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.