Lucrator/Lucratoare Depozit

S.C. GAMABELL EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sortarea si aranjarea marfii in functie de furnizor, model, pret
- etichetarea, ambalarea produselor
- pregatirea marfii pentru onorarea comenzilor
- participarea la inventarierea stocului

CERINTE

- minim studii medii (diploma de bacalaureat) sau student (F.R sau I.D.D)
- persoana organizata, responsabila, motivata
- rabdare, atentie la detalii
- standard inalt de etica si calitate a muncii
- experienta de lucru in depozit - prezinta avantaj
- cunostinte Excel

BENEFICII OFERITE

- echipa de lucru tanara;
- mediu de lucru placut.

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea de magazine frantuzesti ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii dama. Cu 12 magazine in Bucuresti si 15 in provincie (Cluj, Iasi, Brasov, Timisoara, Targu Mures, Constanta,Ploiesti, Suceava), brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta in domeniul sau.