LUCRATOR GESTIONAR - DEPOZIT FARMACEUTIC

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea in gestiune a produselor farmaceutice, parafarmaceutice si cosmetice;
- aranjarea pe raft corespunzator gestiunilor din care fac parte produsele;
- evidenta scriptica a produselor in gestiune;
- scoaterea din gestiune pe baza comenzilor filialelor firmei;
- pregatirea produselor pentru livrarea de marfa;
- verificarea incarcarii produselor in masinile de distributie.

CERINTE

Candidatul ideal va avea:
- minim studii medii finalizate- CU DIPLOMA DE BACALAUREAT;
- experienta in depozitare, manipulare si dispunerea produselor in depozit- CERINTA OBLIGATORIE;
- persoana activa, serioasa si muncitoare.

BENEFICII OFERITE

- salariu net in primele 2 luni de la angajare: 850 RON/ luna;
- salariu net 1000 RON/ luna din a 3-a luna si posibilitatea negocierii mariri acestuia din luna a 6-a de la angajare;
- carnet de munca si inscrierea salariului real in acesta;
- decontarea transportului pe mijloacele de transport in comun;
- posibilitatea de a dezvolta o cariera in una din cele mai mari companii distribuitoare de produse farmaceutice.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute companii de distributie de produse farmaceutice, parafarmaceutice si cosmetice din piata din Romania. DEPOZITUL ESTE SITUAT IN COMUNA CHIAJNA- la 10-15 Km de Bucuresti.