LUCRATOR GESTIONAR - DEPOZIT FARMACEUTIC

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea in gestiune a produselor farmaceutice, parafarmaceutice si cosmetice;
- aranjarea pe raft corespunzator gestiunilor din care fac parte produsele;
- evidenta scriptica a produselor in gestiune;
- scoaterea din gestiune pe baza comenzilor filialelor firmei;
- pregatirea produselor pentru livrarea de marfa;
- verificarea incarcarii produselor in masinile de distributie.

CERINTE

Candidatul ideal va avea:
- minim studii medii finalizate;
- experienta in depozitare, manipulare si dispunerea produselor in depozit- CERINTA OBLIGATORIE;
- persoana activa, serioasa si muncitoare.

BENEFICII OFERITE

- salariu net in primele 2 luni de la angajare: 850 RON/ luna;
- salariu net 1000 RON/ luna din a 3-a luna si posibilitatea negocierii mariri acestuia din luna a 6-a de la angajare;
- carnet de munca;
- decontarea transportului pe mijloacele de transport in comun;
- posibilitatea de a dezvolta o cariera in una din cele mai mari companii distribuitoare de produse farmaceutice.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute companii de distributie de produse farmaceutice, parafarmaceutice si cosmetice din piata din Romania.