Lucrator Gestionar - Bucuresti - Depozit Militari

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- depozitarea, manipularea si aranjarea produselor in depozit
- scanarea si inregistrarea produselor intrate in depozit (cod de bare)
- mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca
- urmarirea respectarii cerintelor la receptia marfii
- participarea la realizarea inventarelor

CERINTE

- studii medii
- experienta in domeniul comercial
- cunostinte de operare PC (Word, Excel)
- capacitate de a lucra cu placere in echipa
- spirit practic
- initiativa
- responsabilitate si integritate
- dornic de a acumula noi cunostinte
- dorinta si capacitatea de a avansa

BENEFICII OFERITE

- loc de munca sigur intr-o companie de succes
- mediu de lucru modern
- bonuri de masa
- lucrul la standarde de calitate internationale

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management, specializata in conducerea proiectelor de schimbare.

Actionãm în domenii precum marketing si strategie, performanta proceselor, managementul strategic al resurselor umane, excelenta functiei achizitii.

In cadrul misiunilor noastre de consultanta in dezvoltare organizationala, clientii nostri ne solicita sa realizam recrutari pentru pozitii de top si middle-management, cat si pentru pozitii de experti sau tehnicieni.

Reteaua iQuest mai cuprinde birourile din Paris, Luxemburg si Budapesta. La acestea se adaugã o divizie de dezvoltare software cu sedii la Cluj-Napoca, Frankfurt si Budapesta.

Clientii nostri sunt companii multinationale sau firme romanesti aflate in plina crestere, din domeniul productiei industriale, ingineriei, comertului si distributiei.