Lucrator Depozit/Muncitor

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma realizeaza amenajari si reamenajari pentru cele mai renumite lanturi de magazine din Romania si din strainatate- instalare rafturi metalice, reclame suspendate semnalistica, , mobilier lemn si metal, sisteme acces clienti, preasamblare si instalare mobilier din zonele de vanzare si office etc.

Pentru detalii si programari, va rugam sa ne contactati direct la tel: 0737 163 162

Activitatea se va desfasura in cadrul depozitului si presupune urmatoarele activitati:

- montare si demontare piese echipamente de case (scannere, cantare, POS-uri etc.);
- operatiuni de sortare, manipulare marfa;
- activitate de gestiune.

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara in depozit sau productie;
- experienta pe o pozitie de lacatus montator, muncitor calificat/necalificat in amenajari interioare poate reprezenta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- salariu negociabil in functie de experienta;
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- contract de munca full time;
- program de lucru 8 h;
- ore suplimentare platite.

Detalii/Programari: 0737 163 162

Nota: Se ofera traininguri in cadrul companiei pentru cei cu experienta redusa pe astfel de lucrari.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.