Lucrator Depozit Medicamente

S.C. ADM Farm S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Colectarea si verificarea produselor farmeceutice;
* Pregatirea comenzilor (coletelor) in vederea livrarii acestora catre clienti;
* Receptionarea si asezarea pe raft a produselor farmaceutice conform facturilor emise
* incarcarea/ descarcarea produselor

CERINTE

* Experienta anterioara in activitatea cu produse farmaceutice sau studii cu profil farmaceutic constituie un avantaj.
* Persoana corecta, dinamica, activa, foarte organizata, atenta la detalii, responsabila

BENEFICII OFERITE

* salariu fix + bonuri de masa;
* oportunitatea de a lucra intr-o companie stabila.

* Numai aplicantii selectati vor fi contactati.

Infiintata in 1998, cu capital integral romanesc, ADM Farm a reusit sa se impuna drept o companie eficienta, serioasa, pentru care cele mai importante sunt cerintele si necesitatile clientilor ei. Cifra de afaceri a crescut continuu, de la an la an fapt ce a dus la plasarea ADM Farm intre primii 5 distribuitori din Romania.