Lucrator Depozit Materiale de Arta - Calea Plevnei, sector 1

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Depozit materiale de arta (pensule, caiete, culori, sevalete, panze etc.).

Compania realizeaza distributie nationala in librarii, galerii de arta si vanzare online. Locatia depozitului este pe Calea Plevnei, langa Spitalul Militar (sector 1).

Responsabilitati:
Preluarea si pregatirea comenzilor zilnice catre clienti, asigurarea corectitudinii acestora si livrarea lor in timp corespunzator;
Verificarea stocurilor fizice, recepția produselor care intră în depozit, încărcarea sau descărcarea produselor care intră sau pleacă din depozit;
Procesarea si pregatirea comenzilor din mediul online;
Relationare cu clientii direct si prin telefon;
Verificare stocuri, inchidere comenzi, vanzare catre clientii care cumpara direct.

CERINTE

Experienta pe un post similar intr-un depozit;
Apt fizic pentru a manipula colete de la 1 KG la +3 Kg;
Persoana atenta la detalii, organizata;
Excelente abilitati de relationare si comunicare;
Cunostinte operare PC - nivel de baza.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Program L-V: 9:30-16:30;
Salariu negociabil 2300-2500 lei net (crestere dupa perioada de proba);
Contract de munca stabil (cu perioada de proba).

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.