LUCRATOR DEPOZIT - Bucuresti (Stefanestii de Jos)

SC Germanos Telecom Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea la timp si conform comenzilor de livrare a produselor (telefoane mobile si cartele telefonice, dupa caz), verificarea si inchiderea coletelor, etichetarea lor;
- Manipularea si aranjarea marfii usoare in interiorul depozitului, respectand regulile de stocare a produselor;
- Descarcarea produselor usoare la receptiile de marfa;
- Incarcarea coletelor in masinile de livrari;
- Respectarea programului de functionare al depozitului;
- Participarea la inventarierea produselor conform ciclului de inventariere.

CERINTE

- 1-2 ani experienta in activitati similare (avantaj);
- Autorizatie ISCIR pentru conducere stivuitoare constituie avantaj;
- Experienta in folosirea sistemelor de scanat produse constuie avantaj ;
- Minim studii medii;
- Rezistenta la efort fizic;
- Persoana organizata.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere intr-un mediu de business dinamic!

Germanos Telecom Romania S.A. face parte din Grupul de Companii Germanos, specializat in retail si distributie de produse si servicii tehnologice, precum si in productia si distributia de baterii.

In prezent, Germanos Telecom Romania S.A. detine 150 magazine in intreaga tara. Pana la sfarsitul anului 2007, compania isi va deservi clientii in peste 200 de locatii. In plus, Germanos ofera produsele si serviciile sale printr-o retea de peste 70 de dealeri, care opereaza sub numele de BEEEP .