Lucrator depozit

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- receptionarea marfii
- verificare cantitativa si calitativa
- sortare, aranjare produse
- pregatirea comenzilor pentru livrare
- manipulare, introducere la raft si incarcare descarcare marfa la raft

CERINTE

- studii medii
- bun simt tehnic
- persoana organizata, responsabila, meticuloasa
- forma fizica buna
- rabdare, atentie la detalii
- avantaj meserii tehnice, carnet categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- echipa de lucru deosebita
- posibilitati de promovare in vanzari, aprovizionare

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 10 ani.
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european si produse de ridicat nivel tehnic.Promotor al celor mai noi tendinte in design.
Proaspat distribuitor al renumitei companii germane Hettich cauta personal pentru a configura divizia de vanzare cu acelasi nume.