LUCRATOR DEPOZIT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana angajata in cadrul acestui post va indeplini urmatoarele responsabilitati:
Receptia marfii:
- va verifica atat cantitativ cat si calitativ produsele primite
- va reception marfa si va intocmi documentele de receptie a marfii in depozit;
Depozitarea marfii:
- aranjarea marfii in depozit in functie de tipul acesteia;
- pregatirea comenzilor de marfa primite de catre depozit in vederea coletarii si trimiterii
Livrare:
- pregatirea produselor pentru livrare, pregatirea coletelor si a documentelor de transport

CERINTE

- minim studii medii;
- cunostinte medii privind componente hardware (recunoastere);
- cunostinte medii de operare PC - Word, Excel.

Abilitati/Aptitudini:

- capacitate de a lucra in conditii de stres determinat de flux de activitate;
- capacitate de a lucra cu termen limita;
- buna capacitate de comunicare;
- orientat pe lucrul in cadrul unei echipe.

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru placut intr-o companie tanara