Lucrator Depozit

GERMANOS TELECOM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Personal necalificat, pentru etichetare/ambalare produse.
Lucrator depozit.
- Pregatirea comenzilor de marfa, receptia fizica, incarcarea, descarcarea si aranjarea bunurilor in depozitul de marfa.
- Pregatirea comenzilor catre magazine: conform cu cele comandate si in limitele impuse de politica companiei;
- Asigurarea livrarii corecte a bunurilor catre magazine: conform comenzilor si la timp.
- Asigurarea depozitarii corecte a marfurilor: zonele de stocare si cele de pregatire a marfii sa fie in acord cu harta depozitului pentru a putea realiza intrarile si iesirile de marfa cat mai eficient.
- Efectuarea saptamanala de inventare, sub indrumarea sefului de depozit.

CERINTE

- Minim 10 clase
- Experienta minim 1 an

BENEFICII OFERITE

- Transport asigurat.
- Tichete de masa.

Suntem o companie internationala aflata intr-o continua dezvoltare, operator COSMOTE, avand in Romania peste 111 de magazine care comercializeaza telefoane mobile si accesorii, baterii speciale, ceasuri, calculatoare, aparate foto, si alte produse electronice.
Pentru depozitul nostru situat in Soseaua de Centura nr. 2, Comunca Stefanestii de Jos, Judetul Ilfov, avem nevoie de urmatoarele categorii de angajati: