LUCRATOR DEPOZIT

TCE LOGISTICA - RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- manipuleaza marfa in depozit
- se implica in activitatea de incarcare si de descarcare a marfii
- participa la receptia marfii

CERINTE

- studii medii ;
- experienta in depozit (avantaj) ;
- disponibilitate pentru lucru in zona Giulesti ;
- disponibilitate pentru munca fizica ;
- abilitati de operare PC (mediu) ;
- persoana constiincioasa cu abilitati de organizare a activitatii ;
- program de lucru: 8:30 - 17.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- bonusuri in functie de rezultate ;
- bonuri de masa ;
- transport asigurat ;
- carte de munca.

RTC Grup este lider pe piata de papetarie, de carte, de transport si curierat. Cuprinde diviziile: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, TCE, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.