LUCRATOR DEPOZIT

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia marfa sosita de la furnizor ,o receptioneaza si o pune la locurile de depozitare
Pregateste marfa pentru client dupa factura sau comanda si livreaza alaturi de seful de depozit.
Invata produsele cu care lucreaza.materiale ,feronerii si accesorii de mobilier
Pastreaza marfa in ordine si efectueaza si pastreaza curatenia la locul de munca.

CERINTE

Absolvent liceu sau scoala profesionala.
Persoana cu simt practic ,comunicativa si cu atitudine pozitiva fata de client.
Persoana capabila sa lucreze in echipa .
Cunostinte minime de folosire PC sunt binevenite dar nu neaparat necesare.
Forma fizica buna,produsele trebuie manipulate si au diferite impachetari.

BENEFICII OFERITE

Venit intre 2000 si 2500 ron net cu posibilitate de crestere dupa invatarea produselor.
Colectiv serios cu disponibilitate in a pregati si invata noii veniti.
Posibilitati de avansare.

Locul de munca este in zona LIC Bolintineanul din sectorul 5 iar de anul viitor si in Bragadiru zona Leroy Merlin in spatii comerciale si depozitare noi cu multiple facilitati.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.