Lucrator depozit

Recruitmentpoint

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
Descrierea jobului

Responsabilitati
Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate la intrarea in depozit;
Aranjarea marfii pe raft in depozit;
Alegerea produselor de pe raft in functie de comanda;
Pregatirea produselor pentru livrare;

Descrierea companiei

Clientul nostru are ca obiect de activitate comercializarea produselor de birotica, papetarie, echipamente, consumabile, IT, in general solutii pentru spatiile de birou. Sunt o companie cu capital romanesc, cu o echipa de vanzari tanara si dinamica, cu experienta pe piata distributiei produselor de birotica, papetarie si echipamente de peste 10 ani.

CERINTE

Abilitati/Aptitudini

De preferat studii medii
Cunostinte office minime
Persoana organizata si responsabila

BENEFICII OFERITE

Salariu 1700 de lei net
Bonuri de masa de 15 lei
Asigurare medicala privata
Locatie depozit in zona Regie - Grozavesti

Compania noastra are mai mult de 10 ani de experiență în furnizarea de servicii de resurse umane integrate și soluții de forță de muncă în industrii, cum ar fi: IT, Telecom, Pharma, BPO, Call Center, Automotive și altele. Noi dezvoltam in mod constant o bază de candidați calificați pentru fiecare poziție deschisă, în scopul de a oferi o rapidă și o soluție de calitate pentru clienții noștri. Am avut ocazia de a construi unele echipe mari de la zero, ajutându-i să aibă succes și productiv.