Lucrator depozit

Omnicom 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- seriozitate, rigurozitate si disciplina;
- atitudine dinamica si proactiva;
- atentie la detalii si responsabilitate;
- fara cazier;
- flexibilitate si conditie fizica buna, fara probleme de sanatate;
- abilitati de lucru pe calculator ;
- experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj;

Studii:
- medii ( diploma bacalaureat/ diploma scoala profesionala), minim 10 clase.

Descrierea jobului:

RESPONSABILITATI:
- Aranjeaza produsele in depozit;
- Verifica marfa receptionata / livrata din punct de vedere cantitativ cat si calitativ;
- Comunica gestionarului sau sefului de depozit problemele, diferentele de receptie sau expeditie;
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii in/din depozitul companiei;
- Ambaleaza si asigura marfa in vederea livrarii;
- Preda marfa catre client conform documentelor emise;
- Respecta legislatia de gestiune a stocurilor in vigoare;
- Este raspunzator de ordinea si curatenia din zona de receptie/ expeditie, contribuie si mentine la pastrarea curateniei.

BENEFICII:
- Salariu 1600 lei, carte de munca.
Descrierea companiei:
Bohemia.ro a fost infiintata in anul 1999 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor din cristal, portelan si alte produse decorative si de uz casnic. Portofoliul nostru de clienti cuprinde magazine din Bucuresti si din tara, precum si clienti finali deserviti de platforma www.bohemia.ro.

CERINTE

Experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor Bohemia Crystal.
Omnicom 2000 a fost infiintata in anul 1999 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor din cristal, portelan si alte produse decorative si de uz casnic. Portofoliul nostru de clienti cuprinde magazine din Bucuresti si din tara, precum si clienti finali deserviti de platforma www.bohemia.ro.