LUCRATOR COMERCIAL (VANZATOR)

PROMOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:
¿ consilierea clientilor şi vânzare directă în magazinul Nobila Casa din CORA;

CERINTE

Cerinţe :
¿ minim studii medii;
¿ experienta în post similar constituie avantaj;
¿ abilitati de comunicare cu clientii
¿ simt estetic

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salar fix, tichete de masa).
Posibilităţi de dezvoltare şi promovare în funcţie de performanţele obţinute.

Firma S.C. PROMOD S.R.L., prezent¿ pe piaţa românească din anul 1995, este unul dintre cei mai importanţi comercianţi din domeniul instalaţiilor electrice şi a decoraţiunilor.

In prezent datorita dezvoltarii sustinute, firma cauta personal motivat si pregatit pentru largirea si intarirea echipei.

Candidatilor selectati li se ofera posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru modern, provocator, intr-o atmosfera colegiala. Ei isi vor putea dezvolta pregatirea profesionala si valorifica cunostintele si potentialul in cadrul unei echipe care urmareste cresterea performantei si eficientei.