lucrator comercial /vanzatoare freshuri -juice-bar

SC.MAISON DU BON PAIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-comercializarea produselor catre clienti conform standardelor impuse de brand;
-aranjarea legumelor si fructelor in zona de freshuri,
-preparea sucurilor dupa retete speciale avizate de nutritionist,
-incasarea cash-ului/card de la clienti,predarea bonului fiscal;

CERINTE

-studii medii
- experienta in vanzari - min. 2 ani;
- experienta in vanzari cofetarie-patiserie constituie avantaj;
- cunostinte de operare casa marcat si POS;
- abilitati de comunicare foarte bune cu clientii;
- persoana activa, energica;
- orientat catre client,
- persoana responsabila, capabila sa respecte procedurile de lucru;
- atitudine pozitiva, corectitudine, spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

-salariu;
-bonusuri din vanzari;
-carte de munca;
-posibilitate de promovare;
-training
-conditii de lucru excelente.

Boulangerie de lux, Grenier a Pain, prima franciza a lantului Grenier a Pain in Romania, localizata in zona de nord a Bucurestiului promoveaza produse de o calitate superioara, oferind spre vanzare o gama variata de delicatese, pregatite dupa retete speciale.