Lucrator Comercial Titu, zona Damaroaia

IVET COMPROD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura vanzarea produselor catre clienti;
-aranjeaza produsele la raft, raspunde de etichetarea acestora, verificarea termenelor de valabilitate;
-inregistreaza in casa de marcat toate vanzarile efectuate, eliberand bonul fiscal;
-pastreaza si efectueaza curatenia la locul de munca;

CERINTE

-experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
-persoana dinamica, motivata, responsabila;
-minim studii medii;
-abilitati de lucru cu publicul, aptitudini pentru munca in echipa;
-memorie cifrica si bune abilitati de calcul numeric;

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-program avantajos;
-conditii moderne de lucru;
-instruire, prime in functie de performante;

IVET COMPROD SRL are ca activitate principala comertul cu amanuntul in magazine alimentare, detinand astazi 26 magazine super mini-market, un depozit propriu cu o capacitate de depozitare de 1500 metri patrati si un numar de peste 620 de angajati.