LUCRATOR COMERCIAL SUPERMARKET BUCURESTI

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- LANT DE SUPERMARKETURI DIN BUCURESTI ANGAJEAZA LUCRATORI COMERCIALI - RESPONSABILITATI:
- verifica necesarul de marfa si aprovizioneaza raionul folosind stocurile din depozit ;
- verifica marfa din punct de vedere calitativ si cantitativ ;
- verifica termenele de garantie si conditiile in care trebuie pastrate produsele ;
- asigura aranjarea marfii pe rafturi in ordinea cronologica a datelor de expirare ;
- participa la efectuarea inventarelor ;

CERINTE

- EXPERIENTA IN DOMENIU DE MINIM 6 LUNI CONSTITUIE UN PLUS, DAR NU ESTE OBLIGATORIE.
- CANDIDATUL TREBUIE SA AIBA DORINTA DE MUNCA, RABDARE SI TACT IN RELATIA CU CLIENTII.
- SERIOZITATE, RESPONSABILITATE

BENEFICII OFERITE

- POSIBILITATI REALE DE AVANSARE;
- LUCRUL INTR-UN MEDIU STABIL;
- TRECEREA INTEGRALA A SALARIULUI PE CARTEA DE MUNCA;
- BENEFICII SALARIALE : BONURI DE MASA;

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- agentie de munca temporara in Romania
- recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate