Lucrator Comercial Statii carburant - iQuest Retail - Bucuresti

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzare a carburantilor si a produselor din magazin
- Gestiune, receptie marfa, verificare pret, termen de valabilitate, inventariere
- Asigurarea curateniei pe statie
- Furnizarea unor servicii de calitate clientilor, solutionarea plangerilor si nemultumilor acestora.

CERINTE

- Persoana organizata cu initiativa
- Spirit comunicativ, orientat spre client
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
- Persoana disponibila pentru lucru in schimburi
- Cunostinte minime de operare PC
- Studii medii

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa si prime
- program 1 sapt de zi, 1 libera, 1 sapt de noapte si inca una libera
- posibilitatea de a lucra ore suplimentare pentru un castig mai mare
- lucrul intr-una dintre cele mai mari 4 companii petroliere din Romania
- sanse reale de promovare interna
- posibilitatea de a alege dintre mai multe statii cea mai apropiata de dvs.

Clientul nostru este un nume important al pietei de furnizare de servicii in domeniul petrolier
iQuest Consulting recruteaza in aceasta perioada LUCRATORI COMERCIALI - Statie Carburant. Acestia vor asigura un serviciu client de calitate si vor promova o imagine pozitiva in comunicarea cu clientii.

IQuest Consulting este o firma de consultanta in management cu o experienta bogata in domeniul recrutarii. In portofoliul nostru de clienti se numara nume importante pe plan european.
Biroul iQuest din Bucuresti a fost creat ¿n anul 2000 dintr-o echipã de consultanti proveniti din firme multinationale de consultantã. Reteaua iQuest mai cuprinde birourile din Paris, Luxemburg si Budapesta. La acestea se adaugã o divizie de dezvoltare software cu sedii la Cluj-Napoca, Frankfurt si Budapesta.