Lucrator Comercial Statie Carburanti - Bucuresti si jud. Ilfov

iQuest - Retail

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzare a carburantilor si a produselor din magazin
- Gestionare: receptie marfa, verificare pret, termen de valabilitate, inventariere
- Asigurarea curateniei magazinului
- Asigurarea unor servicii de calitate clientilor, solutionarea plangerilor si nemultumilor acestora.

CERINTE

- Persoana organizata cu initiativa
- Spirit comunicativ, orientat spre client
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
- Persoana disponibila pentru lucru in schimburi
- Cunostinte minime de operare PC
- Studii medii

BENEFICII OFERITE

- loc de munca sigur si de viitor intr-o companie de succes
- salariu peste medie + bonuri de masa si diverse prime

Beneficii:
- sporuri de noaptea si lucru in weekend
- program 12/24, 1 sapt de zi, 1 libera, 1 sapt de noapte si inca una libera
- posibilitatea de a lucra ore suplimentare pentru un castig mai mare
- lucrul intr-una dintre cele mai mari 4 companii petroliere din Romania
- posibilitatea de a alege dintre mai multe statii cea mai apropiata de dvs.

Clientul nostru este un nume important al pietei de comert si distributie in domeniul petrolier. Cautam LUCRATORI COMERCIALI pentru statiile de carburanti ale acestuia. Functia de lucrator comercial presupune un serviciu client de calitate si promovarea unei imagine pozitive a companiei.