Lucrator Comercial si Merchandiser Bucuresti

Business Ideas Provider Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asezarea marfii pe raft in concordanta cu anumite standarde de calitate.
- Asezarea produselor in functie de termenele de valabilitate.
- Intocmirea de rapoarte.
- Incadrarea in termenele solicitate de client.

CERINTE

Studii medii sau superioare
Experienta intr-un post similar(constituie avantaj)
Disponibilitate pentru program prelungit, dinamic, implicat, proactiv, orientat catre construirea unei cariere in domeniul trade marketing & vanzari.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- decontarea integrala a transportului efectuat in interes de serviciu,
- salariu neconditionat de realizarea obiectivelor cantitative,
- bonus de performanta
- posibilitatea de a promova in cadrul companiei,

BIP Grup Romania este o companie a grupului international IMSG (http://www.imsg.co.uk) si reprezinta o principala optiune in externalizarea serviciilor de vanzari si trade marketing pentru companii prezent in segmentul FMCG, telecomunicatii, retail, finante&banci, electronice, farmaceutice etc. Cu o structura permanenta de peste 700 angajati, BIP Grup Romania presteaza servicii pentru Colgate Palmolive, Red Bull Romania, Interbrew, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Masterfoods, L’Oreal etc.
Pentru mai multe detalii vizitati www.bipgrup.ro