LUCRATOR COMERCIAL si MANIPULANT MARFURI

CITY LINE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Lucrator Comercial:
- Asigura servicii de calitate incepand cu preluarea comenzii pana la livrarea acesteia utilizand resursele companiei in mod eficient;
- Prezentarea si promovarea produselor din show room potentialilor clienti;
- Intocmirea documentelor de vanzare necesare;
- Mentinerea curateniei si ordinii in show room.
Pentru Manipulant Marfuri:
- Incarcarea si/sau descarcarea marfurilor in/din autovehicule;
- Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate;
- Pregatirea marfurilor pentru livrare.

CERINTE

- Studii medii finalizate;
- Sociabilitate, organizare, spirit de echipa;
- Seriozitate, harnicie, corectitudine, promptitudine si simt de raspundere;
- Conditie fizica buna.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa;
- Transport asigurat (Bucuresti ¿ Afumati).

Suntem o companie de consultanta in afaceri, companie romaneasca in plina dezvoltare, care ofera o gama larga de servicii ce au ca target sectorul business. Un colectiv tanar dar de o inalta calificare va sta la dispozitie cu o variata gama de solutii adaptate nevoilor dumneavoastra imobiliare, de dezvoltare, de management, de resurse umane si de marketing.

Clientul nostru, o companie stabila, aflata in plina dezvoltare, importator si distribuitor corpuri iluminat, doreste sa angajeze persoane dinamice si cu potential pentru posturile de Lucrator Comercial si Manipulant Marfuri din cadrul show room si depozit Afumati.