Lucrator comercial SHOP HEIDI PANTELIMON

Heidi Chocolats Suisse SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea produselor comercializate;
- consilierea clientilor cu privire la produse;
- vanzarea produselor (casa de marcat, bonuri fiscale, ambalare);
- inventarierea stocurilor.

CERINTE

- atestat lucrator comercial constituie avantaj;
- limba engleza la nivel conversational;
- disponibilitate pentru lucrul in ture;
- cunostinte operare PC;
Profilul candidatului:
- atitudine orientata catre client;
- dinamica;
- comunicativa;
- onesta;
- prezenta agreabila.(rugam CV cu foto)

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus in functie de performante;
- bonuri de masa;

Ciocolata HEIDI isi are inceputurile in inaltimile Alpilor Elvetiei la fabrica de praline Confiseur Laederach AG. In acest loc, timp de doua generatii, se produc praline de cea mai buna calitate, cunoscute in toata lumea.
Heidi Chocolats Suisse S.A. a luat fiinta in Romania in 1994, ca prima companie straina care producea ciocolata, reprezentand una dintre cele mai importante investitii straine pe piata romaneasca.
Din 1994 compania si-a dezvoltat in mod constant gama de produse care include praline si produse de sezon mentinand standardele calitatii elvetiene.
Mesajul pe care Heidi il transmite consumatorilor este acela ca, straduindu-ne sa fim mereu la inaltime, sa inovam si sa oferim cele mai bune rezultate ale muncii noastre, vom reusi sa avem ceva in comun, si anume: PASIUNEA PENTRU CIOCOLATA