Lucrator Comercial Romstal - City Garden - BUCURESTI si Suceava

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intretinerea plantelor si a standardului de prezentare in magazine
- comercializarea plantelor si celorlalte marfuri
- deprinderea cunostintelor de gestionare si administare a vanzarii

CERINTE

Studii medii in domeniul horticultura, agricultura sau amenajare peisagera
Abilitati de comunicare, negociere si prezentare
Abilitati de lucru in echipa
Disciplina si orientare catre atingerea obiectivelor
Experienta minima in ingrijirea si vanzarea plantelor
Domiciliul Orasul Bucuresti
Domicililul in Orasul Suceava

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- training de specialitate
- sistem de evaluare si posibilitati de promovare insotit de cresterea perioadica a veniturilor, in functie de performanta ;

City Garden este o firma din cadrul Grupului Romstal, specializata in vanzarea de plante de interior/exterior mobilier si accesorii specifice de gradinarit.
Cea mai importanta firma a Grupului, Romstal, este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1000 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.