LUCRATOR COMERCIAL (RESPONSABIL CURATENIE)

GREGORY\'S ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta include urmatoarele posturi din cadrul magazinelor GREGORY'S si COFFEERIGHT din Piata Unirii, Pasajul Universitatii, Piata Victoriei, Lipscani, Piata Romana, Gara de Nord, Batistei, Piata Alba Iulia, Piata Presei Libere, aeroportul Otopeni.
- este responsabil de curatenia din magazin (debaraseaza mese, curata suprafetele de geam din magazin, reclamele luminoase din interiorul si exteriorul magazinului etc.)

CERINTE

- comunicativitate, sociabilitate
- spirit de echipa, responsabilitate si integritate
- bune abilitati de organizare, indemanare
- cunostinte limba engleza - nivel incepator (constituie un avantaj)
- obligatoriu blugi si adidasi
- varsta minim 18 ani

BENEFICII OFERITE

- program de lucru flexibil
- posibilitate de avansare si promovare
- bonuri de masa
- bonusuri de performanta lunare
- se asigura training
- mediu de lucru dinamic si tanar

Gregory\'s Romania este o companie cu un ritm de dezvoltare rapid, a fost infiintata in anul 2000 avand in acest moment 10 locatii in Bucuresti.
Gregory\'s Romania SA este unul dintre cei mai importanti competitori din industria fast-foodului de calitate si liderul segmentului de piata in prepararea cafelelor. Opereaza doua marci in Romania: Gregory¿s numarul 1 in materie de sandwichuri si Coffeeright cea mai mare retea de cafenele din Romania.