LUCRATOR COMERCIAL-RESPONSABIL CURATENIE

GREGORY\'S ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- este responsabil de curatenia din magazin (debaraseaza mese, curata suprafetele de geam din magazin, reclamele luminoase din interiorul si exteriorul magazinului etc.)

Oferta include urmatoarele posturi din cadrul magazinelor GREGORY'S si COFFEERIGHT in locatiile noastre din Piata Unirii, Pasajul Universitatii, Piata Victoriei, Lipscani, Piata Romana, Gara de Nord, Batistei, Piata Alba Iulia, Piata Presei Libere, aeroportul Otopeni, North Center.

CERINTE

- comunicare excelenta cu clientii
- interes in a oferi servicii de calitate
- dorinta si capacitatea de a lucra in echipa
- responsabilitate si integritate
- dorinta si capacitatea de a avansa
- cunostinte limba engleza - nivel incepator (constituie un avantaj)
- obligatoriu blugi si adidasi

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (inclusiv in sesiune) - se lucreaza in ture
- bonus de performanta lunar
- se asigura o masa in fiecare zi
- se deconteaza transportul pentru anumite locatii
- se asigura training
- oportunitatea de a avansa si de a incepe o cariera
- oportunitatea de a acumula experienta profesionala
- mediu de lucru tanar si foarte dinamic

Gregory\'s Romania este o companie cu un ritm de dezvoltare rapid, a fost infiintata in anul 2000 avand in acest moment 11 locatii in Bucuresti.

Gregory\'s Romania SA este unul dintre cei mai importanti competitori din industria fast-foodului de calitate si liderul segmentului de piata in prepararea cafelelor. Opereaza doua marci in Romania: Gregory’s numarul 1 in materie de sandwichuri si Coffeeright cafenelele cu cele mai deosebite specialitati de cafea.