LUCRATOR COMERCIAL - RAION IT

DIVERTA - MEMBRU RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea clientilor in achizitia de produse IT;
- aranjarea produselor pe raft si intretinerea raionului;
- receptie marfa

CERINTE

- studii medii finalizate / studenti / tineri absolventi
- cunostinte hardware - componente, sisteme, periferice, consumabile;
- cunostinte operare PC;
- abilitati de comunicare, deschidere, initiativa, dinamism, relationare, dorinta de perfectionare si dezvoltare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru provocator;
- program flexibil;
- cursuri de formare.

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.

Poti si tu sa faci parte din echipa Diverta – pe unul din posturile de consilier vanzari, casier, sef raion sau chiar sef de magazin – venind cu CV-ul la departamentul de resurse umane din Bld Bucurestii Noi nr. 25 A sau lasandu-l la unul dintre magazinele noastre.

Detalii suplimentare poti gasi pe DivertaOnLine www.dol.ro

Tel: 021.408.33.49
Fax: 021.408.30.71
Email: jobs@diverta.net