LUCRATOR COMERCIAL (pet shop)

ANIMAX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea activitatilor specifice, astfel incat clientii sa obtina informatiile si ajutorul necesar in luarea deciziei de cumparare, concomitent cu mentinerea raionului in cele mai bune conditii de prezentare si gestionarea eficienta a stocului.

Postul de adreseaza persoanelor cu domiciliul in Bucuresti, Timisoara, Arad sau Sibiu.

Responsabilitati:
derularea activitatilor de vanzare a produselor din magazin si de oferirea de servicii clientilor;
derularea activitatilor de gestionare a magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere);
intocmirea documentelor fiscale (facturi etc.), efectuarea monetarului
respectarea standardelor de curatenie;
mentinerea relatiilor cu clientii
acordarea de consultanta clientilor (consiliere, ajutor in achizitiile pe care acestia le fac);
promovarea produselor din magazin;
aranjarea produselor pe raft;

CERINTE

- minim 6 luni experienta in domeniu
- persoana organizata si ordonata;
- persoana serioasa si muncitoare;
- personalitate dinamica, seriozitate
- dorinta de a lucra intr-o echipa de profesionisti
- spirit de echipa;
- experienta in munca cu publicul si domeniul retail prezinta un avantaj
- simt comercial, spirit de echipa, corectitudine
- bune abilitati de comunicare
- persoana comunicativa, sociabila, atitudine optimista;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Posibilitate de dezvoltare profesionala
Mediu de lucru profesionist, competitiv
Majorari salariale periodice pe masura confirmarilor

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

PET PRODUCT SRL (ANIMAX) este una dintre cele mai mari companii importatoare si distribuitoare de produse destinate animalelor de companie: hrana si accesorii pentru animalele de companie.

Firma noastra are un personal de peste 200 angajati. Structura companiei, flexibilitatea si diversificarea produselor si serviciilor noastre, permite adaptarea continua la schimbarile si cererile pietei din Romania.

Atat furnizorii cat si clientii nostri au avut ocazia de a se convinge de seriozitatea si calitatea produselor noastre. In cadrul companiei se desfasoara activitati specifice de instruire si formare profesionala.

Noi urmarim satisfacerea clientilor nostri la un nivel inalt, prin oferirea celor mai bune combinatii de pret si calitate a produselor si serviciilor cerute de clienti.

Atuurile noastre sunt: gama diverisifcata de produse, preturi atractive, produse calitative, profesionalism si solicitudine in servirea clientilor.