LUCRATOR COMERCIAL pentru Magazinul IKEA

BM ePayPoint-specializata in Servicii de Leasing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, IKEA, cel mai mare retailer de mobila si accesorii pe plan mondial cautam Lucratori Comerciali pentru a lucra in cadrul primului lor magazin din Bucuresti.

Cautam persoane care sa impartaseasca valorile IKEA: apropiere, eficienta, responsabilitate, simplitate si respect.

Programul de lucru este PART TIME, in intervalul 5.30-9.30.

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
- aprovizionarea rafturilor cu produsele din depozit in conformitate cu volumul indicat pe paleti
- aranjarea produselor intr-o maniera cat mai atragatoare
- mentinerea curateniei la locul de munca
- respectarea normelor de lucru

CERINTE

- studii medii
- experienta constituie un avantaj
- conditie fizica excelenta

BENEFICII OFERITE

- salariu
- tichete de masa
- transport- dus asigurat
- echipament de lucru

DESCRIEREA FIRMEI

BM ePayPoint are a division of the Barnett McCall family.