Lucrator comercial - part time

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea produselor deja ambalate (sandvisuri si salate)
- Dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Gestiunea incasarilor si intocmirea documentelor contabile aferente
- Gestiunea produselor din magazin
- Intretinerea magazinului si echipamentelor de lucru

CERINTE

- Studii medii sau superioare in curs
- Calitati personale: abilitati bune de comunicare, aspect ingrijit, gandire pozitiva, optimism, spirit de echipa
- Disponibilitatea de a lucra in 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Program flexibil
- Lucru intr-o echipa tanara, dinamica si prietenoasa

Companie de recrutare si selectie de personal. Recrutam pentru clientul nostru, primul lant national de premium sandwich shops din Romania. Calitate, inovatie, incredere, loialitate, respect, implicare. Sunt cateva dintre valorile clientului nostru pentru care nivelul de multumire al angajatilor ocupa un loc prioritar