Lucrator Comercial Magazin Bucuresti

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor in conformitate cu standardele firmei
- consilierea clientelor in alegerea produsului dorit
- vanzarea directa a produselor firmei catre consumatorul final
- inventarierea stocurilor din magazin

CERINTE

- experienta in vanzari
- simt comercial
- competente de relatie cu clientul
- cunostinte operare PC
- simt practic
- seriozitate, ambitie

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- bonusuri functie de rezultate
- bonuri de masa
- catering

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management cu o experienta bogata in domeniul recrutarii. In portofoliul nostru de clienti se numara nume importante pe plan european. Biroul iQuest din Bucuresti a fost creat în anul 2000 dintr-o echipa de consultanti proveniti din firme multinationale de consultanta. Reteaua iQuest mai cuprinde birourile din Paris, Luxemburg si Budapesta. La acestea se adauga o divizie de dezvoltare software cu sedii la Frankfurt, Cluj-Napoca, Brasov si Bucuresti.

Clientul nostru este una dintre principalele companii din Romania in domeniul distributiei produselor pentru amenajari interioare (parchet, mocheta, covoare, lambriuri, usi etc.) cu o retea nationala de magazine specializate si flota proprie de distributie.