Lucrator comercial in retele hipermarketuri BUCURESTI

BIP Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea permanentei produselor in spatiul de vanzare
-asigurarea respectarii parametrilor de calitate
-furnizarea rapoartelor la termenele si in conditiile agreate
- dezvoltarea si intretinerea relatiilor comerciale cu partenerii

CERINTE

- experienta in activitati similare constituie un avantaj
- persoana disciplinata, dedicata, responsabila

BENEFICII OFERITE

- decontarea integrala a transportului efectuat in interes de serviciu
- bonusuri lunare de performanta in acord cu respectarea indicatorilor de calitate
- posibilitate de promovare in cadrul companiei

BIP Grup are ca si specializare prestarea serviciilor conexe vanzarilor (merchandising, promovare, evenimente, refill si distributie POSM), fiind in acest segment de servicii o principală soluţie pentru outsourcing atat in retailul modern si in cel traditional.
Se presteaza pentru gama producatorilor Red Bull, Tchibo, Elite, Orkla Foods, Masterfoods, JTI.