LUCRATOR COMERCIAL (IMBRACAMINTE)

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza corect receptia marfurilor.

- Listeaza etichete si coduri de bare pentru produsele receptionate.

- Aranjeaza produsele in raft.

- Cunoaste produsele din zona sa de responsabilitate.

- Intocmeste certificare de garantie.

CERINTE

- Studii medii finalizate.

- Operare PC - nivel mediu.

- Experienta min 1 an in vanzari confectii.

- Disponibilitate la program de 8 ore.

- Atitudine deschisa si optimista.

- Bune abilitati de comunicare.

- Dinamism.

- Orientat catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

- Cursuri in domeniu

Firma ofera servicii de consultanta in recrutare si selectie de personal, evaluare si training pentru RTC Grup.

Clientul nostru are o retea de magazine de imbracaminte (femei si barbati) si isi doreste o echipa tanara, dinamica alaturi de care sa se dezvolte, pentru noul lant de magazine din Complexul Comercial Feeria - Baneasa