Lucrator comercial & Gestionar

Direct Home Delivery

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana responsabila, organizata, eficienta
Aspect ingrijit, orientare catre client
1. Diploma Bacalaureat sau Adeverinta student
2. Disponibilitate pentru munca in weekend
3. Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
4. Energie, atitudine pozitiva, onestitate
5. Capacitate de lucru in echipa
6. Spirit comercial
7. Vocabular si scris ingrijit

CERINTE

Ofera informatii suplimentare clientului
Cunoaste serviciile si standardele DHD
Respecta si promoveaza imaginea DHD
Activitati principale:
1. Asigura necesarul de marfa la raft
2. Pregateste loturile conform comenzilor online si le transfera catre curier
3. Actualizeaza etichetele de pret in functie de cerintele curente
4. Asigura igiena rafturilor si curatenia in depozit & magazin
5. Verifica si raporteaza termenul de valabilitate si gradul de deteriorare a produselor
6. Ofera informatii si rezolva problemele clientilor referitoare la produse
7. Scaneaza produsele achizitionate de catre client si incaseaza contravaloarea acestora
8. Asigura igiena la casa de marcat

BENEFICII OFERITE

Compania ofera pregatire de specialitate si un cadru de munca motivant, pe o piata deosebit de activa.

Direct Home Delivery are drept obiect de activitate comercializarea produselor alimentare si nealimentare prin livrari la domiciliu si in cadrul retelei proprii DHD. Misiunea companiei este de a furniza clientilor DHD cele mai bune produse de larg consum, intr-o ambianta placuta, pentru a imbunatati calitatea vietii.