Lucrator comercial - divizia TUBORG si PEPSI

BIP Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea permanentei produselor in spatiul de vanzare
-asigurarea respectarii parametrilor de calitate
-furnizarea rapoartelor la termenele si in conditiile agreate
- dezvoltarea si intretinerea relatiilor comerciale cu partenerii

CERINTE

BIP Grup recruteaza personal cu o mare disponibilitate pentru program prelungit, dinamic, implicat, proactiv, orientat catre construirea unei cariere in domeniul marketing & vanzari.

BENEFICII OFERITE

- decontarea integrala a transportului efectuat in interes de serviciu
- bonusuri lunare de performanta in acord cu respectarea indicatorilor de calitate
- posibilitate de promovare in cadrul companiei

BIP Grup are ca si specializare prestarea serviciilor conexe vsnzsrilor (merchandising, promovare, evenimente, refill si distributie POSM), fiind in acest segment de servicii o principala solutie pentru externalizare atat in retailul modern si in cel traditional.
BIP Grup presteaza in prezent serviciul de merchandising pentru Red Bull Romania, Tchibo Romania, Elite, Kraft Foods, Masterfoods, Orkla Foods, Coca Cola, Pepsi, Albalact, L’Oreal, Tuborg, Interbrew etc.