Lucrator Comercial divizia COLGATE, COCA COLA - retele internationale

Business Ideas Provider Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate si in cadrul categoriei din care acestea fac parte,
- monitorizarea permanenta a calitatii produselor ce sunt implementate in spatiile de vanzare (ambalare si termene de valabilitate)
- monitorizarea permanenta a preturilor atat ca nivel cat si ca mod de afisare
- implementarea si intretinerea POSM-uril
- raportarea la termen si in conditiile stabilite

CERINTE

BIP Grup recruteaza personal cu o mare disponibilitate pentru program prelungit, dinamic, implicat, proactiv, orientat catre construirea unei cariere in domeniul marketing & vanzari.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata,
- decontarea integrala a transportului efectuat in interes de serviciu,
- salariu fix neconditionat de realizare de obiective cantitative,
- posibilitatea de a promova in cadrul companiei,

BIP Grup este o principala sursa pentru externalizarea serviciilor de merchandising, promovare si distributie POSM, avand avantajul:
- acoperirii nationale,
- structura performanta la nivelul fiecarei divizii (Ex: peste 400 de merchandiseri),
- echipe specializate food & non-food,
- sisteme performante de comunicare si monitorizare,

BIP Grup presteaza in prezent serviciul de merchandising pentru Red Bull Romania, Tchibo Romania, Elite, Kraft Foods, Philip Morris, Masterfoods, Colgate-Palmolive, L’Oreal etc.
Pentru mai multe detalii vizitati www.bipgrup.ro