Lucrator comercial depozit

Romstal Imex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- persoana serioasa,
- perseverenta
- cu capacitate foarte buna de rezistenta la efort
- dinamica
- atenta la respectarea regulilor si standardelor de lucru

CERINTE

- Experienta in activitatea de lucrator comercial minim 1 an
- atentie distributiva, simt de observatie dezvoltat
- disponibilitate program prelungit

BENEFICII OFERITE

pachet salarial competitiv in piata din domeniu, tichete de masa, mediu de lucru organizat.

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1.500 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.