Lucrator comercial-de preferinta femei

Romstal Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana va lucra in cadrul depozitului, cu produsele comercializate de Romstal, de dimensiuni foarte mici si se va asigura de organizarea si eficientizarea proceselor specifice depozitului.

CERINTE

-experienta pe un post similar de lucrator comercial
-organizare si seriozitate
-flexibilitate, capacitate de rezistenta la efort si stres.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu competitiv, peste media oferita in piata.

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.

Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1200 de angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.