LUCRATOR COMERCIAL - Complex Comercial Feeria, Baneasa

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoasterea produselor, listarea etichetelor si codurilor de bare;
- aranjarea marfii pe raft sau pe umerase;
- servirea cu amabilitate a clientilor;
- incasarea banilor si eliberarea bonului de casa;
- pastrarea curateniei la locul de munca.

CERINTE

Ai abilitatile unui bun vanzator si doresti sa-ti construiesti o cariera in retail?
Te asteptam intr-un mediu profesionist si alaturi de o echipa tanara! Trimite-ne CV-ul tau care sa intruneasca urmatoarele conditii:

- experienta in vanzari (lucrator comercial, casiera). Experienta in domeniul confectiilor constituie un avantaj;
- usurinta si placere in a comunica cu clientul;
- amabilitate;
- dinamisn si dorinta de a te perfectiona in domeniul vanzarilor si de a promova.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- tichete de masa;
- oportunitati reale de promovare si de dezvoltare a unei cariere in retail.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR.

Clientul nostru este o companie cu experienta pe piata si in expansiune. Este in cautarea unei persoane care sa completeze echipa noului magazin pe care l-a deschis in Complexul Comercial Feeria din Baneasa.